Doodoo hračky na uspávanie bábätiek

Najdôležitejšia činnosť bábätka je v prvých týždňoch života bezpochyby spánok. Dochádza počas neho nielen k regenerácii síl, ale aj k intenzívnemu vývinu mozgu dieťatka. Uspávanie novorodenca však potrápi nejedného čerstvého rodiča. Opakované budenie, nočný plač, nespavosť kvôli bolestiam bruška či inej nepohode vie poriadne znepríjemniť starostlivosť o nového člena rodiny. S riešením prichádzajú Doodoo hračky.

Čo je Doodoo?

Doodoo je roztomilé plyšové zvieratko, ktoré oplýva skutočne úžasnými schopnosťami. Tou najbrilantnejšou je, že vydáva zvuky podobné zvukom maternice. Tie sú pre bábätko zárukou bezpečia a pokoja. V mamičkinom brušku sa predsa vždy cítilo fantasticky. Doodoo zvieratko obsahuje integrovaný audioprehrávač s dokonalou napodobeninou zvukov, ktoré detičky počúvajú počas svojho prenatálneho vývinu. Bábätká sa s touto hračkou spravidla veľmi rýchlo upokoja a zaspinkajú.

Ďalšou skvelou vlastnosťou tohto roztomilého plyšáčika je jeho interaktivita. Malý kamarát sa po troch minútach sám vypne a nechá bábätko pokojne spinkať. Ako náhle však začuje plač dieťatka, opäť sa sám zapne.

Zvuky maternice sú vhodné pre malé bábätká, ktoré si ich ešte pamätajú z mamičkinho bruška. Pre väčšie detičky má roztomilé plyšové zvieratko pripravené krásne uspávanky.

Nespornou praktickou výhodou je dizajn hračky. Okrem toho, že ide o skutočne utešené a na dotyk príjemné plyšové zvieratko, Doodoo má tiež výborné užívateľské vlastnosti. Vyrobené je z hypoalergénnej bavlny, neobsahuje žiadne plastové časti a je ho možné prať v práčke a sušiť v sušičke. Pre detičky s alergiou je tu ešte jedna možnosť. Prehrávač je možné zo zvieratka vybrať a použiť samostatne.

Pre koho je Doodoo vhodné?

Ak sa rozhodnete pre kúpu tejto hračky, mali by ste tak urobiť čím skôr. Ideálne ešte pred narodením bábätka. Detičky na obľúbené zvuky nejaký čas po narodení zabudnú a hračka už nemusí splniť svoju funkciu. Odporúča sa, aby si ju mamička vzala so sebou do pôrodnice. S veľkou pravdepodobnosťou však bude fungovať aj u niekoľkotýždňového bábätka. U troj-štormesačného dieťatka to však už nemusí byť pravidlom.

Ako používať Doodoo?

Roztomilé zvieratko si nevyžaduje nijaké zvláštne podmienky. Stačí ak ho dieťatku upevníte na postieľku alebo uložíte v dostatočnej vzdialenosti od neho a necháte ho spievať jeho „uspávanku“. Jedinou podmienkou je, aby ste ho používali pravidelne, to znamená pri každom uspávaní dieťatka. Len tak môžete dosiahnuť jeho maximálnu účinnosť.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnoťte článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *