Hracia dečka autíčko od Fisher-Price

Hracie dečky a hrazdičky sú neoceniteľnými pomocníkmi mamičiek detí do šiestich mesiacov. Mnohé dojčatá sa na nich vydržia hrať celé hodiny, zatiaľ čo mamička má voľné ruky na iné domáce povinnosti. Detičky si tým navyše rozvíjajú svoju schopnosť pozorovať a spoznávať svet, svoju motoriku, stimulujú zmysly a učia sa. Výnimočným produktom z tejto kategórie je hracia dečka autíčko od obľúbeného výrobcu Fisher-Price.

Čím je táto hracia dečka výnimočná?

Hracia dečka autíčko od Fisher-Price patrí medzi produkty, ktoré rastú spolu s dieťatkom. Vyznačuje sa teda veľkou variabilitou a širokými možnosťami využitia. Dečka svojim dizajnom stvárňuje roztomilé autíčko so šibalským úsmevom. Jej súčasťou je sklápateľná hrazdička s hračkami a hrajúcim volantom. Kým sa dieťatko nepretáča, môže ležať na chrbátiku a hračky bude mať priamo vo svojom zornom poli. Hneď ako dojča objaví možnosti polohy na brušku, môžete mu hrazdičku sklopiť a hračky sú mu opäť plne k dispozícii. Sediace bábätko bude iste s radosťou objavovať ďalšie možnosti tejto adaptívnej hračky. Stačí, ak mu hrazdu sklopíte do polohy 45° nad podložkou a z dečky razom vznikne úžasné autíčko s volantom a integrovaným osviežovačom vzduchu v palubnej doske. A prvá jazda môže začať.!

Hracia dečka autíčko vyniká aj svojou podnetnosťou. Dieťatko je v nej stimulované nielen pestrými farbami, ale aj zvukmi a ľahkou vôňou. Spektrum visiacich hračiek je, samozrejme, možné obmieňať a tým sa možnosti tejto podložky ďalej rozširujú. Dieťa je v nej motivované k pozorovaniu, ale aj k pohybu a aktívnej hre. Rozvíjajú sa tým jeho zmysly i motorika.

Praktickou výhodou tejto dečky je odopínateľná podložka, ktorú môžete v prípade potreby pohodlne oprať v práčke.

Komu je hracia dečka autíčko určená?

Hracia dečka autíčko nemá nijaké vekové obmedzenia. Ako udáva výrobca, je vhodná už od narodenia. Neobsahuje žiadne nebezpečné predmety ani materiály. Dieťatko môžete do nej pohodlne uložiť už pár týždňov po narodení. Ako sme spomínali vyššie, jej možnosti sa pružne prispôsobujú meniacim sa potrebám dieťatka. Využiteľná je minimálne do roka, príležitostne sa v nej iste pohrá i staršie dieťa. Najvhodnejšie obdobie na kúpu hracej dečky autíčko je v prvých mesiacoch života bábätka.

Fotografia: © Fisher-Price

Ohodnoťte článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *