Woody – kvalitné a bezpečné hračky

Značka Woody je známa najmä rodičom, ktorí pri výbere hračiek pre svoje dieťa kladú zvláštny dôraz na kvalitu. Kvalitné a bezpečné hračky sú totiž alfou a omegou tejto populárnej českej značky. Ak chcete pre svoje dieťa hračky bez nebezpečných lacných plastov a toxických farbív, mali by ste chcieť Woody.

O Woody

Woody je domácim lídrom českého trhu s hračkami už niekoľko rokov. Značka vznikla v roku 1999 a odvtedy sa pružne vyvíja s ohľadom na potreby a požiadavky svojich zákazníkov. Svoje základné hodnoty si však ctí od počiatku. Sú nimi kvalita a bezpečnosť pre dieťa. Woody sa primárne orientuje na výrobu drevených hračiek.

Prečo kupovať dieťaťu Woody hračky?

Ako sme už viackrát spomínali, výrobca hračiek kladie bezpečnosť dieťaťa na prvé miesto. Hračky tejto značky prechádzajú testovaním vzhľadom na najvyššie medzinárodné štandardy a nesú certifikát „Bezpečná hračka“. Máte tak záruku, že hračka nijakým spôsobom, prechodne ani trvalo, nepoškodí zdravie vášho dieťaťa.

Ďalšou prednosťou hračiek Woody je ich didaktický charakter. Hračky sú koncipované tak, aby deti nielen zabávali, ale aj rozvíjali. V ponuke Woody nájdete motorické hračky slúžiace k rozvoju jemnej a hrubej motoriky, hračky rozvíjajúce rôzne aspekty myslenia ako je kombinatorika, priestorová predstavivosť, analyticko-syntetické myslenie a samozrejme kreativitu. Deti si pri hračkách trénujú pozornosť a výdrž.

Neopomenuteľným bonusom je dizajn hračiek Woody. Nielenže sú vyrobené z takého ušľachtilého materiálu, akým je drevo, ale svojim prevedením doslova pútajú pozornosť dieťaťa. Hračky Woody sú farebné, zábavné a prepracované do posledného detailu.

Komu sú hračky Woody určené

Výrobca sa primárne orientuje na deti od 1 do 6 rokov. Medzi jeho produktmi nájdete všetko od drevených ťahacích hračiek, cez vláčkodráhy, didaktické hračky až po hudobné nástroje. Potešíte nimi hlavne predškolákov. V portfóliu produktov sa však nájdu i hračky pre staršie deti, spoločenské hry, hlavolamy, detský nábytok alebo hračky do záhrady.

Fotografie: © Woody

Ohodnoťte článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *